در جلسه تکریم و معارفه مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر مطرح شد:

نباید اجازه داد فساد شکل بگیرد

رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر گفت: امروز نگاه دولت، نگاهی فساد ستیز است و نباید اجازه شکل‌گیری فساد را داد.

 
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر پیرحسین کولیوند در مراسم تودیع معارفه مدیرکل جدید ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر گفت: امروز جمعیت هلال احمر در شرایطی قرار دارد که اعتماد عمومی به آن وجود دارد و وظیفه اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات؛ صیانت از این اعتماد است.
دکتر کولیوند با انتقاد از برخی اعمال سلیقه ها در بخش بازرسی گفت: در موضوعات مرتبط به تخلفات اداری، باید تنها مرجع اصول جمعیت هلال احمر و منافع آن باشد. در برخی موضوعات و تخلفات اصلا نباید دلرحمی کرد اما جایی هم نیاز است تنها یک تذکر ساده داده شود.
رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: امروز نگاه دولت، نگاهی فساد ستیز است و نباید اجازه شکل‌گیری فساد را داد. نگاه اداره کل بازرسی باید به جلوگیری و پیشگیری از وقوع فساد منجر شود و موضوعات با جدیت پیگیری شود.
گفتنی است در این مراسم از زحمات «حسین عارفی» مدیر کل سابق  ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات تقدیر شد و « محمد طاهر اصفهانی » به عنوان مدیر کل جدید این اداره کل منصوب شد.
کلمات کلیدی
امیرحسین عباسی
تهیه کننده:

امیرحسین عباسی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *