در یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر مطرح شد:

داوطلبان هلال‌احمر مروج فرهنگ «ایثار» در جامعه امروز

صبح امروز و در پایان هفته هلال، یادواره 490 شهید امدادگر در جنگ 8 ساله عراق علیه ایران، در موزه دفاع مقدس برگزار و از خانواده‌های تعدادی از این شهدا قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ این مراسم صبح امروز در سراسر کشور برگزار شد و در تهران دکتر کولیوند رییس جمعیت هلال احمر ، یعقوب سلیمانی دبیرکل این جمعیت، قاضی‌زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و تعداد دیگری از مقام‌های کشوری و لشکری در جمع خانواده‌های شهدای امدادگر دفاع مقدس حاضر شدند. 
 
در این یادواره دبیرکل جمعیت هلال احمر در سخنانی فعالیت داوطلبان و جوانان عضو هلال احمر را استمرار ایثارگری شهدا و جانبازان دفاع مقدس دانست و گفت: فعالیت داوطلبان هلال احمر تداوم ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس است که امروز در سنگری دیگر برای نجات جان هم‌نوع از جان خود دست می‌کشند.
 
یعقوب سلیمانی افزود: امروز داوطلبان و جوانان هلال احمر در روزهای سخت سانحه و بحران، همچنین تعطیلات عید نوروز، خانواده خود را رها می‌کنند و برای کمک به هم‌نوع بی مزد و منت به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند. آیا این از خودگذشتگی‌ها تداعی‌کننده مجاهدات جوانان این سرزمین در سال‌های دفاع مقدس نیست؟
 
 
کلمات کلیدی
رضا واعظی
تهیه کننده:

رضا واعظی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *