37 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 37 هزار پرس غذای گرم بهداشتی طی ایام دهه فاطمیه توسط خانه های هلال میان نیازمندان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رضا رضایی امروز 29 دی، با اشاره به اقدامات هلال احمر طی دهه فاطمیه گفت: در این ایام 37 هزار و 460 پرس غذای گرم بهداشتی با همکاری خیرین و اعضای خانه های هلال در نقاط مختلف استان پخت و توزیع شده است.

وی ارزش این خدمات را بالغ بر هفت میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: با هماهنگی های انجام شده، یک خیر در شهرستان فردوس پرداخت یک میلیون و 300 هزار تومان مستمری ماهیانه برای پنج کودک یتیم را عهده دار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تمامی هزینه های پزشکی این ایتام با تایید هلال احمر، توسط این خیر نیکوکار پرداخت خواهد شد، افزود:  همچنین در شهرستان درمیان هزینه های درمان شش کودک بیمار توسط خیران تامین شد.

رضایی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در دهه فاطمیه بیان کرد: در این مدت تعداد 300 ثوب البسه به ارزش 220 میلیون ریال با مشارکت خیران میان خانواده های نیازمند درشهرستان های درمیان و بیرجند توزیع شد.

وی با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاریگر هلال احمر برای کمک به نیازمندان هستند، گفت: از مردم نوع دوست و خیر خواستاریم همچون گذشته ما را در امر کاهش آلام محرومان همیاری کنند‌.

رضایی افزود: خیران علاوه بر مراجعه به 11 شعبه جمعیت هلال احمر در سطح استان برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، می‌توانند از ظرفیت 80 خانه هلال واقع در روستاهای استان برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *