جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه 22 تیر 1399

بازدید مدیرکل برنامه و بودجه هلال‌احمر از نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در استان گلستان

مدیرکل برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر کشور در سفر به استان گلستان از نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا، اجرای طرح هاتفان امید، پایگاه‌های امدادونجات و ایستگاه های بازرسی سلامت استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛ علی اکبر پرواز در سفر به استان گلستان ضمن ابلاغ سلام و تبریک سال جدید سرپرست و دبیرکل جمعیت هلال احمر به خانواده بزرگ هلال احمر گلستان، گفت: بحران شیوع ویروس کرونا، امروز دغدغه همه جهان است. در کشور ما نیز تمام دستگاه های مرتبط و نیروهای درمانی و امدادی، جهادگونه در جبهه مقابله با ویروس خدمت می کنند.

‌مدیرکل برنامه و بودجه در ادامه افزود: از اولین روزهای شیوع ویروس در کشور، همه ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری برای مقابله با این بیماری در میدان حاضر شدند. جمعیت هلال احمر هم بر اساس مأموریت های ذاتی ‌در حوزه سلامت جامعه، تمام قد وارد میدان شده است.

پرواز، ضمن اشاره به نقش محوری و‌ داوطلبانه اعضا در فعالیت های جمعیت هلال احمر گفت: مشارکت داوطلبانه اعضا، نجاتگران، پزشکان و پیراپزشکان در طرح های مرتبط با سلامت جامعه، تحقق عینی ارائه خدمات داوطلبانه در سطح جامعه است، این مهم در استان گلستان و در تمامی فعالیت ها محقق شده است.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *