جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه 22 تیر 1399

یادداشت سرپرست جمعیت هلال‌احمر به مناسب ۱‍۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی

دکتر کریم همتی، سرپرست جمعیت هلال در یادداشتی به مناسب ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی نوشت:

۱۲ فروردین‎ماه، تجلی آری ملتی است که از جان برای این انقلاب مایه گذاشتند و نشان دادند که با فریادی رعدآسا و پرطنین می‌توان در گوش زمان سرود جاودانگی، عزت و سربلندی خواند و همگان را به این باور رساند که امید به آینده‌ای روشن‌تر، در پرتو ایمان و توکل به خداوند و رهبری فرزانه انقلاب امکان‎پذیر است.
روز جمهوری اسلامی ایران، در حقیقت، بهار انقلاب برای ملت ایران به شمار می‌رود و خط بطلانی بر تمام اندیشه‌های ناصوابی است که درصدند این انقلاب را از مسیر خود منحرف نمایند.
سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)، سال جهش تولید نام گرفته است، فرصت مناسبی است که خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها در راستای توسعه و تعالی ایران اسلامی گام بردارند.
اینجانب این یوم الله جاودانه، روز جمهوری اسلامی را به ملت شریف، شجاع و همیشه در صحنه‌ ایران وبه تمامي همکاران، امدادگران، نجاتگران، جوانان و اعضاء داوطلب جمعيت هلال احمر که در اين روزها مشغول مبارزه با ويروي منحوس کرونا هستندتبریک می‌گویم و موفقیت همگان را در راستای آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره ) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
 
 
 
 
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *