جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 18 خرداد 1399

کمک 250 میلیون تومانی موسسه خیریه رشد برای مدیریت بیماری کرونا

مسئول بورس تحصیلی و حوادث موسسه خیریه رشد با اشاره به تلاش خیرین در عرصه مقابله با ویروس کرونا گفت: تا کنون براساس مجوز اخذ شده از سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، خیرین داوطلب بیش از 250 میلیون تومان برای خرید اقلام بهداشتی و پزشکی کمک کرده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، وحید حاجی محمدعلی با اشاره به اهمیت مسئولیت اجتماعی در زمان شیوع کرونا، اظهار کرد: یکی از اصول مسئولیت‌ اجتماعی در زمان بیماری‌های همه‌گیر، حفاظت فردی برای مراقبت از خود و دیگران در برابر بیماری است. بر این اساس، موسسه خیریه رشد از روزهای نخست اسفندماه سال گذشته با فراخوان جمع آوری کمک های مردمی و راه اندازی  پویش" با هم کرونا را شکست می دهیم" توانست ورود بسیار خوبی به ویژه در استان‌هایی مانند گیلان، اردبیل و تهران داشته باشد، بر این اساس با تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان های رازی رشت، بیمارستان مدرس تهران و یکی از بیمارستان های اردبیل در کنار مدافعان سلامت ایستاد.

وی افزود: تهیه و توزیع 300 بسته بهداشتی میان ایتام تحت پوشش موسسه خیریه رشد در 12 استان کشورو همچنین اهدای 10 هزار لیتر ماده ضد عفونی کننده برای معابر و خودروهای امدادرسان بخش دیگری از کمک های این موسسه خیریه است.

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *