برگزاری اولین جلسه معاونین آموزش و پژوهش و رؤسای مراکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر سراسر ایران در سال جاری از طریق ویدئو کنفرانس/ تشریح برنامه‌های آموزشی مرتبط با کرونا

معاون آموزش، پژوهش و فناوری صبح 16 فروردین 1399 در تالار اختصاصی جلسات آنلاین این معاونت با معاونین آموزش، پژوهش و روسای مراکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر سراسر کشور به طور مجازی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر احمد سلطانی ضمن تبریک سال نو، از  اقدامات و عملکرد آموزشی استان ها در سال گذشته و نيز فعالیت های آموزشی صورت گرفته دررابطه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر  کرد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری ضمن بررسی نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدهای موجود در تداوم برنامه های آموزشی مرتبط با ویروس کرونا به تشریح برنامه های پیش روی استان ها در این زمینه پرداخت.

او همچنین با تشکر از همکاری خوب حوزه فناوری اطلاعات جمعیت در فراهم آوردن زمینه استفاده از ظرفیت های مجازی در شرایط کنونی، آموزش، توجیه و  بهره برداری از بستر راه اندازی شده را مورد تاکید قرار داد.

همچنین در این جلسه، رئوس برنامه های اجرایی سال جاری مراکز علمی کاربردی استانها در حوزه منابع انسانی و پشتیبانی برشمرده شد.

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *