جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 10 خرداد 1399

اطلاعیه شماره ۳ پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر: تعیین مهلت یک هفته ای برای بررسی وضعیت نامزدهای شورای اجرایی و بازرسی شعب شهرستان

با توجه به پایان مهلت ثبت نام، ستاد اجرایی انتخابات شهرستان موظف است در مدت یک هفته تقویمی وضعیت نامزدها را به لحاظ دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در مواد ۱۶ و ۱۷ آئین نامه بررسی و نتیجه را به نامزدها اعلام کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، به استناد ماده ۲۴ آئین نامه برگزاری انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر، با توجه به پایان مهلت ثبت نام، ستاد اجرایی انتخابات شهرستان موظف است در مدت یک هفته تقویمی وضعیت نامزدها را به لحاظ دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در مواد ۱۶ و ۱۷ آئین نامه بررسی و نتیجه را به نامزدها اعلام کند.

مهلت تعیین شده برای بررسی دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی نامزدها از روز پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه آغاز و تا 24 اردیبهشت ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

براساس ماده ۲۵ آئین نامه، نامزدهایی که شرایط آنان احراز نشده است، می توانند حداکثر به مدت سه روز تقویمی از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری اعتراض خود را به صورت مستند و مکتوب به هیات نظارت بر انتخابات شهرستان ارائه کنند.

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *