تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه "جشنواره گام دوم" سازمان جوانان هلال‌احمر تا 15 شهریورماه

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره گام دوم (تدوین شعار و سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب) تا 15 شهریورماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر گل‌فشان با اعلام این خبر افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان مبنی بر اینکه «دنیا به جوان ایرانی و پایداری ایرانی و ابتکارهای ایرانی در بسیاری از عرصه ها با چشم تکریم و احترام می نگرد. قدر خود را بدانید و با قوت خداداد به سوی آینده خیز بردارید و حماسه بیافرینید» سازمان جوانان هلال احمر به عنوان منبع عظیمی از سرمایه های انسانی جوان، می تواند زمینه ساز شکوفایی جوانان در ابعاد مختلف باشد.

به گفته رئیس سازمان جوانان هلال احمر؛ پرورش نیروهای جوان، آموزش و ایجاد فرصت برای تجربه فعالیت اجرایی و مدیریتی، موجب اعتلای هر بیشتر کشور می شود و ضرورت این برنامه‌ریزی‌ها در بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی روشن است.

دکتر گل‌فشان افزود: سازمان جوانان هلال احمر، مسابقه سراسری تدوین شعار و سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب را باتوجه به تاکید و توجه خاص مقام معظم رهبری در ایفای نقش جوانان و به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار می‌کند.

وی افزود این مسابقه از متن بیانیه گام دوم انقلاب که توسط پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شده است برگزار می شود و علاقه مندان می توانند تا 15 شهریورماه سال جاری از طریق ارسال آثار به ایمیل gaamedovom.helal@gmail.com در این مسابقه شرکت کنند.

یادآور می‌شود مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا پایان تیرماه جاری اعلام شده بود که تا 15 شهریورماه تمدید شده است.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *