جست وجوی تیم های هلال احمر کردکوی برای یافتن زن 27 ساله در منطقه جهان نما ادامه دارد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرد کوی گفت: از ساعت 11 صبح، جمعه 20 تیرماه 99 که کشیک امداد هلال احمراستان گلستان ،مفقود شدن یک زن 27 ساله در منطقه «جهان نما» را اعلام کرد ،بلافاصله تیم های جستجو و نجات هلال احمر در منطقه حادثه مستقر شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان، حسین باقری درباره انجام عملیات جست و جو برای یافتن زن 27 ساله در منطقه جهان نما، گفت: با اعلام وقوع حادثه ،2 تیم جست وجو و نجات هلال احمر کردکوی با بکارگیری تجهیزات کامل فنی در منطقه حضور پیدا کرده و عملیات جست و جو را آغاز کردند. در روز دوم عملیات جست و جو، 2 تیم دیگر به تیم های عملیاتی افزوده شد و 2 تیم هم از پایین روستای شموشک در حال جست و جو بودند.

وی افزود:در سومین روز از عملیات، 4 تیم جست‌‌وجو و نجات هلال احمر، همچنان در منطقه جهان نما که منطقه ای بسیار سخت گذر و دارای دره ها و پرتگاههای عمیق و خطرناکی است مشغول جست‌وجوی این زن 27 ساله هستند. اکنون 2 تیم از روستای شموشک به سمت بالا نیز در حال حرکت هستند وامدادگران با وجود سخت گذر بودن مسیر روستا و با توجه به شرایط  ناپایدارجوی و بارندگی و مه آلود بودن هوا در حال انجام ماموریت هستند.  

 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی تاکید کرد: در عملیات جست و جو و نجات این حادثه، مدیریت بحران شهرستان کردکوی، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه پاسداران، مردم  محلی روستا، هیات کوهنوردی شهرستان و استان،تیم آفروت و محیط زیست شهرستان همکاری داشتند و در مجموع  تا این لحظه 60 نفر نیروی امدادی و اهالی روستا در کار جست و جو، همراه تیم های امدادی هلال احمر بودند.  

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *