تقدیر نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از عملکرد هلال احمر گیلان در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از بخش های مختلف ساختمان مجتمع خدمات توانبخشی، درمان و دارویی جمعیت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش سطح توقعات اجتماعی جامعه بیان کرد: امروزه توقع اجتماعی مردم متناسب با فضای جامعه افزایش یافته است و جمعیت هلال احمر باید بر اساس توقعات اجتماعی مردم خود را آماده کرده و پاسخگو باشد.

سید علی آقازاده با اشاره به نقش موثر هلال احمر در شرایط مختلف بحرانی افزود: هلال احمر باید در شرایط و لحظات سخت به مردم خدمت کند، زیرا مردم عملکرد جمعیت را عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانند.

رئیس کمیته دفاع کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، نقش جمعیت هلال احمر در پیشگیری از بحران ها را مهم دانست و گفت: جمعیت هلال احمر دستگاهی است که باید با تقویت نقش و سیاست پیشگیرانه خود "آموزش" را به عنوان مهمترین عامل پیشگیری کننده از حوادث با توان بیشتری ادامه دهد.

 آقازاده با اشاره به نقش هلال احمر در تهدید زدایی در جامعه گفت: جمعیت هلال احمر باید یک سازمان مطالبه گر و به نوعی نقش تهدیدزدایی را در جامعه ایفاء کند. 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد جمعیت هلال احمر گیلان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: خود را یک عضو هلال احمری می دانم و به هلال احمری بودن خود افتخار می کنم ، تمام تلاش خود را جهت کمک به هلال احمر در مجلس شورای اسلامی به کار خواهم بست.

گفتنی است: در ابتدای این نشست مدیرعامل و معاونان جمعیت هلال احمر استان گیلان، گزارشی از عملکرد هلال احمر استان در سال ۹۸-۹۹ ارائه کردند،سپس آقازاده با پوشیدن کاور هلال احمر به عضو افتخاری هلال احمر استان شد.

وی، آمادگی خود را جهت حمایت بیشتر از جمعیت هلال احمر از طریق مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *