دکتر علی نوبخت: افتتاح خانه‌های هلال؛ موفقیت بزرگ هلال‌احمر و مردم ایران است

دکتر علی نوبخت، عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر در اولین جلسه پنجمین دوره شورای‌عالی هلال احمر، افتتاح 1400 خانه هلال در سراسر کشور را موفقیت بزرگ هلال احمر و مردم ایران که سوانح و حوادث طبیعی متنوع و فراوانی را در کشور تجربه کرده اند، دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی نوبخت، عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر در این جلسه، افتتاح 1400 خانه هلال در سراسر کشور را موفقیت بزرگ هلال احمر و مردم ایران که سوانح و حوادث طبیعی متنوع و فراوانی را در کشور تجربه کرده اند، دانست و افزود: با توجه به شرایط اقلیمی کشور و وقوع حوادث متنوع، ضرورت آمادگی کامل مردم برای مواجهه با این حوادث و سوانح بیش از پیش احساس می شد.

وی در ادامه تاکید کرد: اعضای سابق شورای عالی جمعیت هلال احمر با کج‌روی‌های احتمالی مقابله کردند. بسیاری از مشکلات بزرگی که هلال احمر را تهدید می کرد با کمک این اعضا حل و رفع شد و اعضای چهارمین دوره شورای‌عالی هلال‌احمر با رصد مداوم امور و با استفاده از اختیارات قانونی، آنچه در توان داشتند برای اعتلای نام هلال احمر به کار بستند.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه نیز در دوره چهارم شورای عالی، حمایت های بی نظیری از جمعیت هلال احمر داشتند که امیدواریم خدمات و فعالیت های انجام شده در این دوره مورد رضایت خداوند متعال و ملت شریف ایران قرار گرفته باشد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *