زنگ صلح و دوستی در تهران نواخته شد

زنگ صلح و دوستی با حضور رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مدرسه کوثر تهران نواخته شد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، هر ساله در اول مهرماه به بهانه آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ صلح و دوستی توسط جمعیت هلال احمر در تمامی مدارس به صدا در می آید.
امروز نیز با حضور گل فشان، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، فتحی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و جمعی از شورای معاونان، مدیران شهرداری و آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه کوثر منطقه ۹ تهران زنگ صلح و دوستی نواخته شد.
ابتدا دانش آموزان با رعایت پروتکول های بهداشتی در مدرسه حاضر و گروه سرود هلال احمر شهرستان تهران چند شعر را سرودند.
رئیس سازمان جوانان هلال احمر ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و اشاعه فرهنگ صلح و دوستی در سازمان جوانان به خصوص بین دانش آموزان تاکید کرد:  نماد صلح و دوستی انبیاء و اولیاء ما هستند.
گل فشان ادامه داد: ما پرچمدار دینی هستیم که رهبر بزرگ آن حضرت محمد(ص) همیشه در سلام کردن پیش قدم و همیشه با‌ همه به مهربانی برخورد می کردند و به دنبال صلح و دوستی بین مردم بوده و موضوعات اخلاقی را به صورت عملی در جامعه گسترش میدادند.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر عنوان کرد: هر زمان صحبت از جنگ میشود ، دولتمردان در حقیقت با موضوعاتی درگیر هستند که باید آن را حل کنند ولی آنچه که به ما و شما و جمعیت هلال احمر مربوط میشود اشائه فرهنگ صلح و دوستی است.
وی در پایان به ظهور امان زمان(عج) اشاره  و گفت: انشاالله به زودی شاهد ظهور منجی عالم بشریت باشیم، کسی که ادامه دهنده‌ی احترامات ، صلح و پایداری محبت ها در جامعه است.
شایان ذکر است،  در پایان زنگ صلح و دوستی توسط رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و مدیران حاضر نواخته شد.
تصویر: باشگاه خبرنگاران هلال احمر شهرستان تهران
کلمات کلیدی
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *