توزیع یک‌هزار و ٢٠٠ بسته بهداشتی بین مصدومان و جانبازان شیمیایی سردشت با تاکید رئیس جمعیت

سرپرست جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی گفت: یک‌هزار و ٢٠٠ بسته بهداشتی بین مصدومان و جانبازان شیمیایی سردشت توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از ایرنا عباس سیدزکریایی افزود: هر بسته حفاظتی شامل ضدعفونی کننده دست و پوست، ماسک و دستکش است.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیر این بیماری بر روی افراد دارای بیماری‌های مزمن و مشکلات تنفسی نباید از توجه و آماده‌سازی قشر جانباز و مجروحان شیمیایی غافل شد.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی گفت: علاوه بر توزیع بسته‌های بهداشتی توسط معاونت داوطلبان این جمعیت، اعضای جوانان با رعایت کامل فاصله اجتماعی و پروتکل‌های ایمنی در مقابل بیماری کرونا، اقدام به توزیع بروشورهای آموزشی و ارائه آموزش‌های خانه به خانه کردند.

سیدزکریایی بیان کرد: این بسته‌های بهداشتی  و بسته‌های آموزشی در راستای حفظ بیماران خاص و ایمن کردن آن‌ها در مقابل شرایط موجود است.

به گفته وی، رئیس جمعیت هلال احمر پس از تصدی مسئولیت در این جمعیت همواره حساسیت ویژه ای بر خدمت رسانی به این جانبازان و بیماران شیمیایی داشته و تا کنون چندین مرتبه دستورات مستقیمی را صادر کرده است. 

 

 

مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *