تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی از سوی فرمانداری برای احداث پایگاه امدادی «سرچم»

در بازدید فرماندار و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از محل احداث پایگاه امداد و نجات بین شهری «سرچم» مبلغ یک میلیارد تومان جهت احداث این پایگاه اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، وحید کنعانی فرماندار شهرستان کوثر، در بازدید از محل احداث پایگاه امداد و نجات بین شهری و در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس شعبه جمعیت هلال احمر این شهرستان گفت: مبلغ یک میلیارد تومان از پول توازن منطقه ای جهت احداث پایگاه امداد و نجات بین شهری «سرچم» اختصاص یافته است.

فرماندار شهرستان کوثر گفت: جاده سرچم یکی از جاده های مهم و استراتژیک است و یازده شهرستان و مرکز استان را به پایتخت متصل می کند که به خاطر حوادثی که در این جاده اتفاق می افتد لازم است امکانات و تجهیزات لازم نیز فراهم شود تا بتوانیم در خدمت رسانی به مردم موثر باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز گفت: با توجه به حوادثی که در سطح استان رخ می دهد و طبق بررسی هایی که از جاده های استان انجام شده است، مسیر تونل 11 جاده سرچم در شهرستان کوثر منطقه حادثه خیز است.

معبودی گفت: با توجه به بررسی های انجام شده، جمعیت هلال احمر تونل 11 جاده سرچم را برای احداث پایگاه دوم در نظر گرفته است تا در حوادث مختلف برای خدمات رسانی به مردم در کمترین زمان ممکن در حوادث حضور پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه زمین پایگاه تملک شده و اقدامات اولیه انجام شده است افزود: در آینده نزدیک کارهای اجرایی را شروع می کنیم تا پس از پایان این پروژه در خدمت مسافران و در راه ماندگان باشیم.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *