جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه 24 تیر 1399

سرپرست جمعیت هلال احمر در بازدید از مناطق سیل زده رودبار جنوب: توزیع بسته های غذایی یک ماهه در مناطق سیل زده

سرپرست جمعیت هلال احمر از توزیع بسته های غذایی 72 ساعته در مناطق سیل زده رودبارجنوب خبر داد و اعلام کرد: بسته غذایی یک ماهه هم از سوی هلال احمر میان سیل زدگان این منطقه توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی ظهر امروز چهارشنبه 6 فروردین ماه در بازدید از مناطق سیل زده رود بار جنوب گفت: هلال احمری ها از لحظات اول وقوع سیل در منطقه حاضر شدند. با توجه به گستردگی مناطق سیل زده استان کرمان.تمرکز روی مناطقی که آسیب بیشتری دیده بودند، بیشتر بود و منطقه رودبار جنوب از جمله مناطقی است که در سیل استان کرمان آسیب بسیاری دیده است.

وی با اشاره به ارائه خدمات اسکان اضطراری در منطقه رودبار جنوب از سوی نیروهای هلال احمر، افزود: چادرهای اسکان اضطراری برپا و بسته های غذایی 72 ساعته هم میان سیل زدگان منطقه رودبار جنوب توزیع شده است.

سرپرست جمعیت هلال احمر درباره آسیب دیدگی جاده های مواصلاتی منطقه رودبار جنوب، اضافه کرد: مقرر شد سایر ارگان ها نظیر سپاه پاسداران با استفاده از ماشین آلات سنگین نسبت به بازگشایی جاده های مواصلاتی اقدامات لازم را انجام دهند. تعدادی از خانه ها هم بر اثر وقوع سیل آسیب دیده است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این زمینه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

به گفته وی، بر اثر تخریب یک باب منزل مسکونی بر اثر وقوع سیل در منطقه رودبار جنوب، یکی از ساکنان جان باخته است.با توجه به گستردگی مناطق سیل زده مردم باید حوصله داشته باشند، مطمینا کارها در اسرع وقت انجام خواهد شد.

همتی بیان کرد: رئیس جمهوری سلام ویژه ای به مردم منطقه سیل زده رساندند و همه گلایه های هموطنان سیل زده این منطقه در اسرع وقت به اطلاع رئیس جمهوری خواهم رساند.

سرپرست جمعیت هلال احمر تاکید کرد: بسته غذایی یک ماهه میان سیل زدگان توزیع خواهد شد و افرادی که از نظر معیشتی دچار مشکل هستند هم در اولویت کمک رسانی های هلال احمر قرارخواهند گرفت.

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *