دکتر قوسیان‌مقدم، دبیرکل جدید جمعیت هلال‌احمر شد

با حکم دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر دکتر محمدحسن قوسیان مقدم برای دومین بار به عنوان دبیرکل جمعیت هلال احمر منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر،‌ در حکم دکتر کریم همتی برای دکتر قوسيان‌مقدم آمده است:
 
«برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدحسن قوسيان‌مقدم
 
با عنایت به مراتب تعهد، توانمندي، شايستگي و تجربیات ارزنده جنابعالی و در اجرای بند یک از ماده 9 قانون اساسنامه جمعیت، به موجب این ابلاغ به‌عنوان «دبیرکل جمعیت هلال احمر» منصوب می‌شوید. 
با توجه به اهميت و گستردگي وظايف و كاركردهاي اين حوزه از جنابعالي انتظار دارم با هماهنگی مستمر با اینجانب و ضمن توجه به مأموريت‌هاي ملي و فراملي جمعيت با استفاده از تمام توان علمي و اجرايي خويش و بهره‌گيري از ظرفیت‌های درون و برون سازماني با تعامل و همكاري سازنده و استفاده از نظرات صاحبنظران و كارشناسان، برنامه‌ريزي و هماهنگي امور اداري و اجرايي سازمان‌ها، معاونت‌ها و استان‌ها، نظارت بر فرآيند اجرايي كارها و قوانين و مقررات اداري و مالي و آئين‌نامه‌هاي جمعيت، پيگيري نظام‌مند و اصولي امور و وظايف ارجاعي و توسعه بيش از پيش فعاليت‌هاي جمعيت را جزء دغدغه‌هاي اصلي خويش قرار داده و ضمن ارتقاء عزتمندي و رعايت مصالح عاليه جمعيت درتمامي موارد، گزارش اقدامات را به طور مستمر به اينجانب ارائه نمائيد.
بالندگی و توفیق روزافزون جنابعالي را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامي در جهت اهداف والای جمعیت هلال احمر را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.»
 
گفتنی است؛ دکتر قوسیان مقدم از سال ۱۳۷۰ عضو هیات علمی دانشگاه است و دکترای تخصصی کلینیکال پاتولوژی از دانشگاه تهران دارد. دبیرکل جدید جمعیت هلال‌احمر، سوابق پررنگی در جمعیت هلال احمر دارد؛ وی از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳ رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بوده است. دکتر قوسیان‌مقدم در سال ۸۳ و ۸۴، نیز دبیرکلی جمعیت هلال‌احمر را بر عهده داشت.
او در هنگام زلزله بم، مدتی فرمانده ارشد هلال احمر مستقر در بم و سپس به مدت دو سال نیز عضو ستاد مرکزی امدادرسانی در زلزله بم بود. 
دکتر قوسیان‌مقدم فرزند و برادر شهید است و سال ۱۳۶۵ هم در جبهه‌ها به صورت داوطلبانه حضور داشته است. 
وی که از سال ۷۶ تا ۸۰ معاون دانشجویی دانشگاه شاهد بوده، استاد نمونه دانشگاه شاهد در سال ۱۳۹۲ نیز شده است. 
 
رزومه کامل دکتر قوسیان‌مقدم در انتهای همین خبر قابل دریافت است.

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *