استاندار گلستان: خدمات هلال‌احمر، مشهود و موجب دلگرمی مردم است

استاندار گلستان با معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به همراهی مدیرعامل هلال احمر استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر حق شناس پیش در دیدار با معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: مردم با دیدن نیروهای هلال احمر در صحنه بحران ها احساس آرامش بیشتری پیدا می کنند.
 
استاندار گلستان افزود: سال گذشته گلستان بحران هایی همچون سیل، رانش زمین و کرونا را پشت سرگذاشت و حضور نیروهای هلال احمر در صحنه این بحران ها کاملاً مشهود بود.
 
وی ادامه داد: علیرغم آنکه گلستان بخش قابل توجهی از امنیت غذایی مردم ایران را تامین می‌کند اما بهره بالایی از اعتبارات ملی نبرده است.
 
دکتر حق شناس تصریح کرد: خدمات جمعیت هلال احمر استان در سیل سال ۹۸ و همچنین بحران کرونا در سال جاری بسیار ارزشمند بوده و بار بزرگی از مشکلات را نیروهای جمعیت هلال احمر به دوش کشیدند. 
 
در ادامه معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر در سیل سال گذشته توانست نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی را داشته باشد.
 
دکتر مرادیان بیان کرد: مرکز پیشگیری و کنترل درمان سرطان در شهرستان ترکمن با پیگیری هلال احمر و با کمک خیرین ساخته شده است و می تواند خدمات مناسبی را به گلستانی ها ارائه کند.

 

مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *