جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
نمایش آرشیو
 


نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
حضور به موقع هلال احمر در مناطق زلزله زده کرمان ستودنی است/حضور به موقع باعث ایجاد آرامش در منطقه شد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور به موقع و سریع جمعیت هلال احمر در مناطق زلزله بخش هجدک ستودنی است و این همت و حضور باعث ایجاد آرامش در منطقه شده است.
 جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار کرمان با تشکیل جلسه ستاد بحران در منطقه زلزله زده هجدک بیان کرد:
امدادرسانی مطلوب هلال احمر به زلزله زدگان در هجدک
استاندار کرمان به همراه معاونین و نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی جلسه ستاد بحران را در منطقه زلزله زده هجدک برگزار کرد و گفت: روند امدادرسانی به هموطنان زلزله زده در هجدک مطلوب است.
 جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی یافتن پیکر سیدعلی حسینی، نجاتگر خراسان رضوی در ارتفاعات اشترانکوه صورت گرفت؛
پیام تسلیت رئیس سازمان امداد و نجات به مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در پیامی با اشاره به یافتن پیکر بی‌جان آخرین مفقودی تیم کوهنوردی استان خراسان رضوی در حادثه ریزش بهمن در ارتفاعات اشترانکوه ازنا در استان لرستان پیام تسلیت خود را به دکتر احمدی مدیر عامل محترم استان خراسان رضوی و تمامی امدادگران و نجاتگران آن استان تسلیت گفت.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت رئیس جمعیت هلال‌احمر در پی درگذشت 9 کوهنورد عزیز کشورمان و نجاتگر هلال احمر در ارتفاعات اشترانکوه/ فقدان "سید علی حسینی" خانواده هلال‌احمر را در غم بزرگی فرو برد
رئیس جمعیت هلال‌احمر درگذشت 9 تن از کوهنوردان عزیز کشورمان از جمله نجاتگر تیم امداد کوهستان هلال‌احمر را در ارتفاعات اشترانکوه لرستان تسلیت گفت.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تلاش بی وقفه تیم جست و جوی پیکر مفقودان حادثه سقوط بهمن در ارتفاعات اشترانکوه
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با ارسال پیامی از عملکرد و جانفشانی‌های امدادگران و نجاتگران در عملیات جست و جو کوهنوردان حادثه دیده در ارتفاعات اشترانکوه تقدیر کرد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پس از یک هفته تلاش خستگی ناپذیر تیم های هلال احمر؛
پیکر کوهنورد امدادگر حادثه سقوط بهمن اشترانکوه پیدا شد
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پیدا شدن پیکر کوهنورد امدادگر سیدعلی حسینی پس از یک هفته تلاش خستگی ناپذیر تیم های امدادی هلال احمر خبر داد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
عملیات نجات 7 گردشگر گرفتار در غار مغان
رئیس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: عملیات نجات 7 نفر گردشگر که در غار مغان به علت برودت هوا و ریزش برف، گرفتار شده بودند با موفقیت انجام شد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات پیرمرد تربت جامی از چاه 15 متری
پیرمرد 65 ساله تربت جامی که سه روز پیش به درون چاه 15 متری سقوط کرده بود، با تلاش نیروهای هلال احمر زنده از چاه بیرون کشیده شد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دو روز گذشته صورت گرفت؛ بهره مندی بیش از 2 هزار 200 نفر از خدمات تیم های سحر استان قم در 17 روستای سر پل ذهاب
تیم حمایت های روانی، اجتماعی و فرهنگی (سحر) معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با استقرار در مرز خسروی اقدام به ارائه خدمات متنوعی در حوزه حمایت های روانی مردم آسیب دیده در روستاهای منطقه سرپل ذهاب کردند.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش بی وقفه دومین تیم بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر قم در مناطق زلزله زده غرب کشور ادامه دارد
معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان قم از حضور و ارائه خدمات توسط تیم های درمانی و بهداشتی قم در 6 روستای گوگرد، سه تپان، تازآباد امین، قلقله و کانی دانیال و انجیر بوس منطقه ثلاث باباجانی استان کرمانشاه خبر داد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>