جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 17 فروردین 1399

آغاز به کار استودیو هلال کرمانشاه

 Kermanshah

"استودیو هلال" جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ دکتر فرزین معتمدی مدیرعامل جمعیت استان در مراسم افتتاح استودیو هلال کرمانشاه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: استودیو هلال کرمانشاه می‌تواند واسطه‌ای موثر برای انعکاس فعالیت‌های جمعیت استان در بین مردم باشد.

وی با اظهار امیدواری نسبت به اینکه افتتاح استودیو هلال کرمانشاه بتواند منشاء خدمات بسیار خوبی برای نمایش فعالیت‌های بشردوستانه در جامعه باشد، افزود: با توجه به اینکه جمعیت هلال‌احمر ماموریت‌های مهم ، حرفه‌ای و تخصصی قابل توجهی را بر عهده دارد ، حفظ ارتباط این نهاد با مردم از اهمیت بسیاری برخوردار است و هر اندازه این نهاد به مردم نزدیکتر باشد ، خدمات بهتری را ارائه خواهد کرد .

معتمدی با توجه به ضرورت فعالیت استودیو هلال و اطلاع رسانی فعالیت های جمعیت هلال احمر، افزود: فعالیت این استودیو جذب داوطلبان و علاقه مندان را نیز به دنبال خواهد داشت و امیدواریم همین امر موجب توسعه فعالیت‌های هلال‌احمر برای دستیابی به جامعه‌ای ایمن و تاب‌آور باشد. بخش مهمی از فعالیت‌های هلال‌احمر آموزش همگانی است و با توجه به ظرفیت‌های جدید ایجاد شده در هلال‌احمر کرمانشاه برای توسعه آموزش همگانی نیاز بود بستری برای ارائه مستمر آموزش‌های همگانی ایجاد شود که در این زمینه استودیو هلال نقش مهمی را ایفا خواهد کرد .

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

Kermanshah2