آیین نکوداشت داوطلبان هلال‌احمر خراسان شمالی برگزار شد

 20191218103521 IMG 0243

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در آیین نکوداشت خدمات داوطلبانه بر نهادینه سازی گفتمان داوطلبی به عنوان یک ارزش اجتماعی فراگیر در جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ محسن نجات در آیین نکوداشت و تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گفت: نهادینه سازی گفتمان داوطلبی یکی از دغدغه های ماست تا آن را به عنوان ارزشی ماندگار و اجتماعی استمرار ببخشیم.
 
وی تحقق این هدف را با توجه به ظرفیت سازی، تیم سازی و استفاده از روش های جدید در جهت توسعه فرهنگ ممکن دانست و افزود: متغیرهایی از جمله ابزارهای تشویقی، ابزارهای فنی، ارتباطی و روابط انسانی موثر می تواند در رسیدن به این موضوع تاثیر گذار باشد.
 
نجات افزود: شبکه سازی اعضا در قالب گروه های مهارت شامل توانمندان اقتصادی، گروه هدایت شامل توانمندان عرصه دانش، دانشگاهیان، اندیشمندان و نخبگان علمی، گروه مشارکت شامل گروه های اجتماعی و تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، گروه حمایت شامل استفاده از متخصصان، پزشکان، پیراپزشکی و تجربه داران حوزه سلامت در تحقق شکل گیری گفتمان فراگیر داوطلبی در جامعه موثر خواهد بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ وقف، تکریم و ساماندهی خیران را گسترش داده و از ظرفیت آن ها در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر به ویژه تسکین آلام بشری، سلامت و حفظ کرامت انسان ها بهره ببریم.
 
 
 
 
کلمات کلیدی

تصاویر

20191218094342 IMG 0142