جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

ادامه توزیع نان در روستاهای محصور در برف آذربایجان شرقی

تیم های امدادی و نیروهای هلال احمر با بهره گیری از بالگرد و خودرو برف رو آرگو، در روستاهای دور افتاده و صعب العبور و محصور در برف در شهرهای میانه، هشترود، چاراویماق و جلفا، نان توزیع کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، در ادامه توزیع نان در روستاهای محصور دربرف استان، روز گذشته نیز تیم های امدادی و نیروهای هلال احمر با استفاده از بالگرد و خودرو برف رو آرگو و خودروهای امدادی، اقدام به توزیع نان در روستاهای دور افتاده و صعب العبور و محصور در برف در شهرهای میانه، هشترود، چاراویماق و جلفا کردند.

توزیع بیش از ۳۵۰ بسته نان در ۸ روستای محصور در برف میانه

تیم امداد هوایی جمعیت هلال احمر سه شنبه ۲۹ بهمن نیز با بالگرد هلال احمر اقدام به توزیع نان در روستاهای دورافتاده و صعب العبور و محصور در برف شهرستان میانه کرد.

بالگرد جمعیت هلال احمر با انجام ۲ سورتی پرواز تعداد ۱۲ هزار قرص نان در ۸ روستای محصور در برف  شامل داش بلاغ، شمی کندی، قلعه جوق الفلو، الا، تیمور، تندرلو، باش کندی و آق ورن از توابع شهرستان میانه کرد.

در ادامه امدادرسانی ها به اهالی روستاهای محصور در برف، تیم های جمعیت هلال احمر اقدام به انتقال بسته های نان به روستاهای آغزیارت، شهنوار، جعفر آباد از توابع شهرستان چاراویماق کردند.

به دنبال بارش برف و مسدود شدن راه ارتباطی و تردد اهالی روستای نمنق به سایر نقاط برای تامین مایحتاج، با هماهنگی بخشداری سیه رود، نیروهای امدادی و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا اقدام به رساندن آذوقه و مایحتاج اولیه به اهالی روستای نمنق از توابع بخش سیه رود شهرستان جلفا کردند.

همچنین تیم های امدادی جمعیت هلال احمر هشترود، 19 هزار قرص نان و 400کیلو آرد در روستاهای محصور در برف آغبلاغ خرابه کلک، قوشالار، ایاز، تلخاب، جیران دره، یساول، قوپوز، عین آباد، ینگی کند، یهرچی، پارالار، مهمان، زردین، بزنی از توابع این شهرستان توزیع کردند.

 

1 (61) 1 (65) 1 (11) 1 (29) 1 (60) 1 (66) 1 (67) 1 (78) 1 (82)
کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی