جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

ارائه خدمات به بیش از 12 هزار نفر در شش ماهه اول سال جاری 

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات درمانی و توانبخشی به 12 هزار و 43 نفر در شش ماهه اول سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، داود هادی گفت: 12 هزار و 43 نفر از خدمات جمعیت هلال احمر استان اردبیل بهره‌مند شدند که از این تعداد یک هزار و 236 نفر از واحد توانبخشی و تعداد 10 هزار و 807 نفر از داروخانه این جمعیت خدمات دریافت کردند.
 
وی افزود: در بخش ارتوپدی فنی 419 نفر خدمات دریافت کرده اند که 387 مورد در زمینه ساخت و 236 مورد تعمیرات بود که این خدمات شامل کفش طبی، کفش و صندل، کفی چرمی، ارتز دست، ستون فقرات، بریس کوتاه، برس بلند، اسپیلنت و پروتز مکانیکی دست، بالای زانو و زیر زانو بود.
 
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این که در این مدت 110 نفر برای فیزیوتراپی به مرکز فیزیوتراپی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان مراجعه کردند، ادامه داد: 776 جلسه خدمات فیزیوتراپی به این افراد ارائه شد.
 
هادی افزود: در 6 ماهه اول سال جاری 10 هزار و 807 نسخه در داروخانه هلال احمر پیچیده شد و 695 نفر برای واکسیناسیون به این مرکز مراجعه و خدمات دریافت کردند.
 
وی گفت: مرکز کاردرمانی این جمعیت نیز آماده ارائه خدمات به اقشار مختلف و مرکز گفتار درمانی نیز به زودی آماده فعالیت است.

Tavan Bakhshi (2) Tavan Bakhshi (3) Tavan Bakhshi (1)
کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی