ارائه خدمات درمانی و دارویی رایگان به بیش از 530 بیمار در ایرانشهر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از معاینه و درمان رایگان 539 نفر توسط کاروان سلامت استان در روز جهانی «داوطلب» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میربهاء الدین گفت: در روز جهانی «داوطلب»، کاروان سلامت هلال احمر استان با حضور پزشکان و پیراپزشکان داوطلب به روستای فیروز آباد غربی از توابع بخش کلاتان شهرستان ایرانشهر و شهر مرزی جالق از توابع شهرستان سراوان اعزام شدند و 539 نفر از بیماران آن مناطق را به صورت رایگان معاینه و درمان کردند و دارو های لازم در اختیار شان قرار دادند.  

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هدف از اجرای کاروان سلامت در مناطق محروم را کمک به افراد نیازمند و اقشار ضعیف جامعه بیان کرد و افزود: در حاشیه اجرای کاروان سلامت تست قند، فشار خون و تزریقات انجام گرفت.

وی گفت: تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و نوشت افزار میان مردم نیازمند منطقه و دانش آموزان از دیگر فعالیت های کاروان سلامت مستقر در شهرستان های ایرانشهر و سراوان بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر بیان کرد: اجرای طرح کاروان سلامت با حفظ پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام شد، ضمن اینکه امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در قالب طرح ناظران سلامت حضور داشتند تا با توزیع ماسک و راهنمایی لازم آگاهی مردم را نسبت به پیشگیری از بیماری کرونا بالا ببرند.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *