جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

افتتاح خانه داوطلب هلال در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

 Zanjan

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خانه دواطلب هلال با هدف توسعه خدمات عام المنفعه و آموزش های امدادی در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی در آیین افتتاح خانه هلال، ضمن قدردانی از همراهی بی دریغ شرکت توزیع نیروی برق در برنامه های مختلف افزود: يكي از اهداف راه اندازی خانه های هلال ترويج فرهنگ كمک به همنوع، مساعدت به تسكين آلام بشری و گسترش آموزش های مورد نیاز است و با افتتاح خانه هلال در این شرکت هلال احمر باید با نهایت سعی و تلاش از ظرفیت های داوطلبان در این خانه بهره مند شود.
وی بر تاثیر و اهمیت آموزش ها تاکید و اظهار کرد: به حتم این مهم در زندگی کاری همه افراد موثر است و در شرایط وقوع حادثه نیز آموزش های از قبل آموخته می تواند تاثیر قابل توجهی در مواجه با حوادث داشته باشد. بر این اساس درصدد ارائه آموزش کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات برای کارکنان شرکت توزیع نیروی برق این استان هستیم و در فاز بعدی نیز برای خانواده های آنها این دوره های آموزش برگزار می شود تا دانش و سطح آگاهی آنان در این حوزه افزاش یابد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، بر آمادگی مشارکت هلال احمر استان زنجان با شرکت توزیع نیروی برق تاکید کرد و گفت: می توانیم با استفاده از ظرفیت اعضا، جوانان و داوطلبان در خصوص فرهنگ سازی، مدیریت مصرف انرژی برق و حذف قبض های کاغذی این شرکت را همراهی کنیم.  علاوه بر این می توانیم در بخش ها و حوزه های مختلف همکاری و تعامل بیشتری را داشته باشیم.

شرکت توزیع نیروی برق نیازمند آموزش های هلال احمر است
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نیز با قدردانی از تلاش های جمعیت هلال احمر در خصوص راه اندازی خانه هلال گفت: در حال حاضر همه شهرهای استان زنجان و بیش از 90 درصد روستاهای تحت پوشش خدمات این شرکت قراردارند. جمعیت هلال احمر استان زنجان یکی از اولین ها در ارائه خدمات به همنوع بوده  و گوی سبقت کمک راسانی به هموطنان را ربوده است.
علیزاده تاکید کرد: بسیاری از مواقع نیز نیازمند همکاری جمعیت هلال احمر استان زنجان هستیم و بیش از یکهزار پرسنل شرکت توزیع نیروی برق که با فراخوانی مجدد داوطلب خانه هلال می شوند. با این اقدام کمک کار و یاری دهنده جمعیت هلال احمر در مناطق و بخش های مختلف خواهیم بود.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی