جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

امدادرسانی به بیش از ۲۵۸خودرو در برف و کولاک ۲۴ ساعت گذشته در کهگیلویه و بویراحمد

 Barf

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کهگیلویه و بویراحمد از امداد رسانی و کمک به بیش از ۲۵۸ دستگاه خودرو گرفتار در برف خبر داد.

به گزارش پایگاه طلاع رسانی جمعیت هلال‌ احمر به نقل از ایسنا؛ سید امان الله جهانبین گفت: نجاتگران وامدادگران جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد به بیش از ۲۵۸ خودرو گرفتار در برف طی۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی کردند.

وی افزود: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان و بارش باران و برف در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان از عصر چهارشنبه دوم بهمن، کلیه  نیروها و تجهیزات امدادی در آماده باش  قرار گرفتند.

جهانبین گفت: در این مدت تعداد ۱۲ تیم عملیاتی در قالب ۱۰ تیم سه نفره و  ۲ تیم چهار نفره و ۱۲ دستگاه خودرو کمکدار امدادی و سه تیم پشتیبانی مشغول انجام خدمت شدند.

وی افزود: به تعداد ۲۵۸ دستگاه خودرو گرفتار در جاده ها امداد رسانی شد و تعداد ۱۰۵ بسته موادغذایی ۷۲ ساعته بین مسافرین در راه مانده توزیع شد که امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتقال ۲ زن باردار از منطقه "دیشموک" و "قلعه رئیسی" توسط نیروهای امدادی هلال احمر به مراکز درمانی از دیگر اقدامات امدادی صورت گرفته است.

 

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی