جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 19 فروردین 1399

بازدید نماینده مردم اردکان در مجلس از پایگاه امدادی هلال‌احمر: پویایی هلال‌احمر مرهون فعالیت داوطلبانه اعضای این نهاد است

 Namayande Ardakan

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با حضور در پایگاه نجات بین شهری امامزاده سیدنورالدین، در جمع نجاتگران هلال احمر اردکان و فراگیران دوره های تخصصی این نهاد حاضر شد و از کارگاه آموزشی کار با تجهیزات نجات نیز دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت: نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با حضور در پایگاه نجات بین شهری امامزاده سیدنورالدین، در جمع نجاتگران هلال احمر اردکان و فراگیران دوره های تخصصی این نهاد حاضر شد و از کارگاه آموزشی کار با تجهیزات نجات نیز دیدن کرد.

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن قدردانی از حضور داوطلبانه و خدمات انسان دوستانه نجاتگران هلال احمر، اهمیت نجات جان انسان ها را یادآور شد و با اشاره به نقش و جایگاه هلال احمر؛ پویایی جمعیت را بیش از همه مرهون تلاش داوطلبانه اعضا به ویژه نجاتگران فعال در پایگاه‌های امدادی دانست.

 وی ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت انسانی فعال در هلال احمر ابراز امیدواری کرد که جمعیت هلال احمر از لحاظ ساختاری و تشکیلاتی بتواند زمینه استفاده موثر از این ظرفیت و همچنین رشد و پیشرفت آن را فراهم کند.

تابش همچنین برای تامین برخی تجهیزات امداد و نجات هلال احمر اردکان قول پیگیری داد.

 

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی