بهره‌مندی بیش از 3100 نفر از خدمات ناظران سلامت در ایلام

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان ایلام با بیان اینکه طرح ناظران سلامت در واحدهای صنفی استان از اوایل آذرماه آغاز شده است، گفت: در این مدت 3132 نفر از خدمات طرح بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ علی اصغر علی اکبری با بیان اینکه با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا طرح ناظران سلامت از اوایل آذرماه در واحدهای صنفی استان ایلام آغاز شده است، افزود: هدف این طرح حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها و مقابله با ویروس کرونا است که با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و سپاه امیرالمومنین (ع) در سراسر استان در حال انجام است.

علی اکبری اظهار داشت: در این طرح 200 نفر از اعضای جوانان هلال‌احمر در قالب 119 تیم به همراه بازرسان سلامت محیط و کار دانشگاه‌ علوم پزشکی و نیروهای سپاه امیر المومنین (ع) استان حضور دارند و این تیم ها از آغاز طرح تاکنون از 1818 واحد صنفی در سطح استان بازدید کردند.

وی افزود: هر تیم از ناظران سلامت به همراه کارشناسان بهداشت و نیروهای بسیجی در محله های شهر و در بین اقشار مختلف مردم به‌ویژه اصناف و بازاریان مراجعه کرده و ضمن بازدید از مراکز تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت همکاری در زمینه آموزش عمومی و توصیه های بهداشتی، توزیع بروشورهای بهداشتی و تکمیل چک لیست های مربوط به رعایت پروتکل های بهداشتی و تحویل به کارشناسان بهداشت محیط کار فعالیت می کنند.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *