جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

تقدیر عضو کمیسیون عمران مجلس از فعالیتهای جوانان و امدادگران هلال کردستان

 Kordestannamayande

نماینده حوزه انتخابیه شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از روند ارائه خدمات نوروزی به مسافران و گردشگران استان کردستان، به کمپین ملی بهرفت پیوست.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر کردستان؛ مهندس سید احسن علوی در سومین روز از نوروز 1398 به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایگاه امداد و نجات و پست های راهنمایی مسافرین نوروزی شهرستان سنندج حضور پیدا کرده و طی سخنانی از زحمات و تلاشهای ارزشمند جمعیت هلال احمر کردستان تقدیر و تشکر نمود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، راه اندازی کمپین ملی بهرفت را اقدامی فرهنگی در راستای فرهنگ سازی و ساختن تعهدی وجدانی و اخلاقی برای رانندگان در جاده ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با رعایت استاندارهای و اصول صحیح رانندگی ، حوادث جاده ای کاهش پیدا کرده و تلفات جانی آن رو به کاهش باشد.

سید احسن علوی همچنین در بازدید از تیم امداد و نجات بانوان (ملقب به تیم توان) شهرستان سنندج، حضور بانوان امدادگر در عرصه های امداد و نجات را حرکتی مهم و قابل تقدیر در راستای توانمند سازی بانوان جامعه و استفاده از خدمات ایشان در عرصه های امدادرسانی دانست .

این نماینده مجلس در ادامه بازدید از نحوه اجرای طرحهای ملی خدمات نوروزی به دیدار و گفت و گوی صمیمانه با تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان پرداخت و ضمن بازدید از تجهیزات تخصصی و خودروهای نجات جمعیت استان، از اعضای تیم واکنش سریع جمعیت استان تقدیر و تشکر کرد.

علوی در خاتمه ضمن تبریک سال نو به تمامی نجاتگران و اعضای جوانان جمعیت هلال احمر ، سفری خوب و آرام برای مسافران آرزو کرد و  از ارائه خدمات نوروزی به مسافرین و گردشگران استان کردستان توسط جمعیت هلال احمر  ابراز رضایت کرد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی