توزیع اقلام امدادی و زیستی میان ۱۸۵ خانوار متاثر از سیل در فارس/ امداد رسانی در ۱۴ شهرستان ادامه دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس ضمن تشریح گزارش عملیات امدادی سیل و آب‌گرفتگی در استان گفت: امداد رسانی در ۱۴ شهرستان متاثر از سیل ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حسین درویشی با بیان این که امدادگران بی وفقه در حال امدادرسانی به شهرستان‌های متاثر از بارندگی ها و سیل هستند افزود: ۱۱۰ نیروی نجاتگر، امدادگر، کادر و داوطلب مشغول امداد رسانی در مناطق سیل زده هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به وسایل و تجهیزات بکارگرفته شده در امدادرسانی به حادثه دیدگان گفت: نجاتگران و نیروهای داوطلب با استفاده از ۵۸ دستگاه موتور آب کش و بکارگیری ۷۵ خودروی عملیاتی در حال امدادرسانی هستند.

درویشی با اشاره به تیم های عملیاتی اعزام شده به مناطق متاثر از سیل گفت : اکنون ۲۷ تیم عملیاتی در استان به امدادرسانی ادامه می دهند و تاکنون توانسته اند ۷۵ خودروی گرفتار در سیل را رها سازی کنند.

وی همچنین با بیان این که نجاتگران جمعیت هلال احمر استان فارس به ۱۸۵ خانوار سیل زده امداد رسانی کرده اند، افزود: ۵ نفر از آسیب دیدگان اسکان اضطراری یافتند.

درویشی به توزیع اقلام امدادی میان خانوارهای متاثر از سیل اشاره کرد و افزود:  تا این لحظه علاوه بر یک دستگاه چادر امدادی برای اسکان موقت ۵ نفر، ۴۳ تخته پتو، ۶۷۴ کیلو نایلون، ۶ تخته موکت، ۹ شعله والور، یک شعله فانوس، ۲۴۴ قوطی کنسرو و... میان متاثران از سیل  در شهرستان های رستم، ممسنی و خرامه توزیع شده است.

  

 
 
 
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *