توزیع 340 بسته معیشتی، بهداشتی و فرهنگی میان خانواده های آسیب دیده از کرونا در سیب و سوران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از توزیع ۳۴۰ سبد معیشتی، بهداشتی و فرهنگی با اعتباری بیش از ۵۱۰ میلیون ریال همزمان با روز جهانی «داوطلبان» میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در سیب و سوران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، علیرضا میربهاالدین با بیان اینکه کشور تاکنون با بحران های زیادی مواجه بوده اما هیچ کدام به اندازه بیماری کووید ۱۹ بحران ساز نبوده است، گفت: داوطلبان این جمعیت همواره در همه عرصه ها پیشتاز خدمات رسانی در حوادث غیر مترقبه و بحران ها بوده اند و تاکنون نیز در بحران کرونا خوش درخشیدند.

وی افزود: سبدهای توزیع شده در شهرستان سیب و سوران به همت نیکوکاران در قالب انواع کنسرو، روغن، ماکارونی و حبوبات، پودر رختشویی ،صابون و مایع ظرفشویی تهیه و در اختیار نیازمندان روستاهای کله سری، کله گیری، کلوکی، کروچی بالا وکروچی پایین، از توابع بخش هیدوچ و مرکز شهر سوران قرار گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون در دیگر شهرستان های استان نیز امدادگران و داوطلبان این جمعیت به کمک خیران نیک اندیش، اقدامات ارزشمندی در کمک به نیازمندان انجام داده اند که جای بسی قدردانی دارد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *