جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 17 فروردین 1399

تکریم و معارفه مدیرعامل و سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی/ از اعتماد مردمی به هلال‌احمر صیانت کنیم

 1581 (3)

معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر ایران از نظر تجهیزات و خدمت رسانی در دنیا کم نظیر و مثال زدنی است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، روح الله فروزش در مراسم تکریم و معارفه سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: همه ما در یک خانواده به نام جمعیت هلال احمر فعالیت می کنیم و رسالت و وظیفه ای داریم که باید با حساسیت بیشتری انجام شود، جمعیت هلال احمر نهاد عام المنفعه ای است که میلیون ها  نفر به آن اعتماد دارند.

 وی افزود: در سایه حمایت های مردمی، امروز جمعیت هلال احمر ایران در تراز جمعیت های ملی برتر دنیا قرار دارد و ما کارکنان و اعضای هلال احمر بایستی از اعتماد مردم به عنوان یک سرمایه اجتماعی صیانت کنیم.

فروزش یادآور شد: در مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگان همواره از طرح ها و برنامه های جمعیت هلال احمر حمایت می کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر، ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید جمعیت هلال احمراین استان از خدمات مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تقدیرکرد.

افشین یگانه مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان های هلال احمر نیز با اشاره به نزدیکی برگزاری انتخابات شوراهای اجرایی جمعیت هلال احمر خواستار تلاش همه دست اندرکاران برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات شد.

سیدهادی موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر استان نیز در این مراسم از زحمات و فداکاری های تمامی نجاتگران و عوامل امدادی در زلزله اخیر میانه وسراب قدردانی کرد.

وی افزود: برای پیشرفت جمعیت هلال احمر استان دست یاری بسوی همه دلسوزان هلال احمر دراز می کنیم و با آغوش باز از پیشنهادات و طرح ها و برنامه های جدید استقبال می کنیم. ما سعی خواهیم کرد با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نسبت به ارتقاء سطح جمعیت هلال احمر اقدام کنیم.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب سید هادی موسوی به سمت سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از سوی رئیس جمعیت هلال احمر، قرائت شد.

لازم به ذکر است، سیدهادی موسوی دارای مدرک تحصیلی  دندانپزشکی بوده  و پیش از این به عنوان جانشین مدیر عامل و معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان فعالیت داشتند .

همچنین سعید کنعانی نیز طی حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال احمر به عنوان رئیس مرکزسلامت جمعیت هلال احمر درکشور آذربایجان (باکو) منصوب شد.

 

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

2471 (1) 2971 (12) 2831 (8)