جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 17 فروردین 1399

جلسه شورای معاونین هلال‌احمر گلستان با حضور مدیران ارشد جمعیت

 Golestan

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ در این جلسه مدیرکل ارزیابی عملکرد ‌و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر، گفت: جمعیت هلال احمر بر محور داوطلبی فعالیت می کند و باید در این راستا در حوزه جذب و نگهداشت اعضا و برگزاری دوره های آموزشی و توان افزایی اهتمام ویژه داشت.

امیر فراتی ضمن اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری تصریح کرد: یکی از اصول بنیادین جمعیت هلال احمر بی غرضی و بی طرفی است بر این مبنا نباید جمعیت هلال احمر بستر فعالیت های سیاسی احزاب و گروها شود.

وی در ادامه افزود: انتخابات مجامع عمومی جمعیت هلال احمر جلوه ای از مشارکت داوطلبی در این مجموعه مردمی است که باید در این حوزه از تمام ظرفیت های داوطلبی استفاده شود.

در ادامه این جلسه رحیمی معاون دفتر مرکزی حراست جمعیت هلال احمر گفت: استان گلستان یکی از استان های حادثه خیز است که باید در حوزه پاسخگویی مطلوب به حوادث در این استان، برنامه ریزی های مدونی با مشارکت تمامی دستگاه های خدمات رسان انجام شود.

وی در ادامه افزود: لزوم بررسی کارشناسی مناطق حادثه خیز استان با نگاه کارشناسانه در حوزه امداد و نجات با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها در سطح شهرستان ها و استان باید در دستور کار قرار گیرد.

رحیمی ضمن تاکید بر موضوع جذب و نگهداشت اعضا به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مدیران ارشد جمعیت هلال احمر؛ گفت: خلاقیت و ایده پردازی در طراحی برنامه ها با مشارکت اعضا، نجاتگران و داوطلبان می تواند در این حوزه راهگشا باشد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی