سومین محموله کمک‌های هلال‌احمر خراسان جنوبی به سیستان‌وبلوچستان ارسال شد

 WhatsApp Image 2020 01 15 At 11.35.48

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ارسال سومین محموله کمک‌های این جمعیت به سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: این محموله شامل هزار و ۸۰۰ تخته موکت بوده که توسط یک دستگاه تریلی از انبار امدادی فردوس به مقصد سیستان و بلوچستان بارگیری شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد رحیم شهریاری با اشاره به بارندگی های اخیر در سیستان و بلوچستان بیان کرد: جمعیت هلال‌احمر به منظور کمک به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در جنوب و جنوب شرق کشور به ویژه سیستان و بلوچستان، به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی نوع‌دوستانه مردم برای یاری رساندن به هموطنان اقدام کرده است.

شهریاری با بیان اینکه مردم خراسان جنوبی در صحنه های مختلف پیشتاز بوده و در کمک به هم نوعان از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند، گفت: مردم نوع دوست استان و ایران اسلامی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

شهریاری گفت: همچنین هموطنان می‌توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را برای کمک به سیل زدگان به پایگاه ها و شعب هلال احمر تحویل دهند.


کلمات کلیدی