استقرار کاروان سلامت استان اصفهان در روستای سرچاه عماری شهرستان خوسف

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر اصفهان از حضور کاروان سلامت این استان در قالب طرح نذر آب ۳ در شهرستان خوسف خبر داد و گفت : این کاروان از ۲۴ شهریور در روستای سرچاه عماری مستقر شده است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ محمد نوید متقی با بیان این خبر اظهار کرد : در راستای اجرای طرح ملی نذر آب ۳ ، تیم های درمانی و فرهنگی استان از تاریخ ۲۴ شهریور در نقاط محروم و کم برخوردار خراسان جنوبی حضور پیدا کردند.

وی گفت : این کاروان متشکل از 30 نفر شامل 15 پزشک، پیراپزشک، دندان پزشک ، مشاور خانواده و مذهبی ، کارشناس توانبخشی ، کارشناس فرهنگی اجتماعی ، تکنسین دارویی ، تیم غربالگری ، تیم سحر و داوطلبان هلال احمر اصفهان است .

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد : طرح ملی نذر آب 3 در محورهایی شامل خدمات درمانی و ویزیت رایگان ، حمایت‌های معیشتی ، مشاوره برای ایجاد شور و نشاط در کودکان ، نوجوانان و جوانان ، دیدار با خانواده معظم شهدا ، مقابله با تنش‌های آبی به شکل استقرار تانکر ، تصفیه آب و لوله کشی برای دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم و امور عمرانی اجرا می شود.

متقی افزود: همچنین در این طرح بسته های معیشتی، نوشت افزار و  بسته های بهداشتی توسط کاروان سلامت اعزامی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در منطقه توزیع خواهد شد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان عنوان کرد : کاروان سلامت این جمعیت تا روز ۲۷ شهریور به ارائه خدمت به مردم شریف منطقه خواهد پرداخت.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *