توزیع اقلام امدادی در بوشهر ادامه دارد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر بوشهر گفت: روز گذشته در پی بارش شدید باران، تیم های عملیاتی دشتستان، یک زن که در اطراف شهرستان برازجان ناپدید شده بود را پس از سه ساعت جست‌وجو و طی کردن 10 کیلومتر، در قسمت دره شن برازجان پیدا کردند و تحویل مقامات قضایی دادند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ غلام رضا حاجیانی با اشاره به امدادرسانی تیم های عملیاتی در سیلاب شبانه روز گذشته، گفت: در بخش دلوار شهرستان تنگستان افراد درگیر در خودروهای گرفتار در سیلاب توسط تیم های عملیاتی هلال احمر شهرستان رها سازی شدند و در دیلم و روستاهای تابعه نیز، تیم های امداد و نجات با تخلیه آب گرفتگی در منازل مسکونی و توزیع اقلام امدادی در روستای عامری و چند روستای دیگر، به حادثه دیدگان امدادرسانی کردند. 

وی افزود: در شهرستان گناوه با همکاری شهرداری تخلیه آب منازل مسکونی انجام شد و تیم های ارزیاب با توجه به برآورد خسارات وارده در روستاهای اطراف گناوه، اقلام امدادی را میان حادثه دیدگان توزیع کردند و در بخش ریگ نیز، عملیات تخلیه آب و امدادرسانی انجام شد.

حاجیانی افزود: در شهرستان دشتی میان عشایر  متاثر از  بارندگی ها و سیلاب، اقلام امدادی توزیع شد.

مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر با تاکید بر این که خدمت رسانی همچنان ادامه دارد، افزود: امیدواریم با حضور تیم های امدادی و عملیاتی  بتوانیم مشکلات هم استانی ها را برطرف کنیم.

لازم به ذکر است؛ در سیلاب شب گذشته، کار امدادرسانی در شهرهای آبخش و سعدآباد دشتستان که بر اثر بارندگی دچار خسارت شده بودند به شکل میدانی با حضور مدیر عامل و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر بوشهر، مدیریت شد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *