فعالیت 24 ساعته کلینیک دندانپزشکی هلال احمر تبریز

كلينيك دندانپزشکی هلال احمر آذربایجان شرقی با رعايت دقيق پروتكل هاي بهداشتي به صورت ٢٤ ساعته دایر است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، حوریه قراخانلو گفت: كلينيك دندانپزشکی شبانه روزی استاد شهریار جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با رعايت دقيق پروتكل هاي بهداشتي لازم در برابر بيماري كرونا به طور ٢٤ ساعته در ايام تعطيلات نوروز ٩٩ در خدمت هموطنان بوده و بعد از تعطيلات نيز به ارائه خدمات دندانپزشكي عمومي و تخصصي شامل جراحی فک و صورت، دندانپزشكي اطفال، درمان ريشه، ترمیمی و زیبایی، جراحي لثه و پروتز هاي دنداني خواهد پرداخت.

وی افزود: برای مقابله با بیماریهای عفونی خصوصا بيماري کرونا  اكثر وسایل استفاده شده در اين مركز بصورت یکبار مصرف بوده و ساير وسایل بکار برده شده  توسط دستگاههای اتوکلاو بیمارستانی استریل می شوند.

مدیر داخلی دنپزشکی تصریح کرد : در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تمامی بخشها و قسمتهای دندانپزشکی بصورت مداوم (روزانه سه نوبت )ضدعفونی شده و تمهیدات لازم برای مراجعه کنندگان اتخاذ شده است. همچنين بررسي تمامي بيماران از نظر وجود مشكلاتي تنفسي، تب، درد گلو و علايم شبه سرماخوردگي در روزهاي گذشته يا حال به طور اوليه توسط دندانپزشكان و پرستاران مركز قبل از اقدامات درماني به طور دقيق در حال انجام است.

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *