جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 13 خرداد 1399

توزیع 1485 بسته سبد غذایی و بهداشتی در مناطق محروم زنجان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر یکهزار و 485 بسته سبد غذایی و بهداشتی را به ارزش یک میلیارد و 840 میلیون ریال در بین خانوارهای کم برخودار مناطق روستایی این استان توزیع کرد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: هلال احمر طرح "فرشتگان رحمت" را با هدف كمک معیشتی به اقشار بی بضاعت، ترويج فعاليت های خيرخواهانه و عام المنفعه با همکاری پرشور خیرین و داوطلبان در استان زنجان اجرا می کند.
وی اظهار کرد: تاکنون 765 بسته سبد غذایی و معیشتی به ارزش بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال در بین خانوارهای کم برخودار توزیع شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از توزیع 720 بسته بهداشتی و مواد ضدعفونی در بین خانوارهای کم برخودار استان هم خبرداد و گفت: توزیع این بسته ها با ارزش 540 میلیون ریال، به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شده است.
میرزایی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان با رویکرد دستگیری از نیازمندان و مستمندان و بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین، داوطلبان طرح ملی فرشتگان رحمت را در مسیر تحقق اهداف و برنامه های خیرخواهانه اجرا می کند.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *