مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان: زمینه فاصله‌گذاری هوشمند را با رعایت بهداشت فردی و دوری از تجمعات فراهم کنیم

دکترخدادادی فاصله‌گذاری هوشمند را یکی از اقدامات مهم در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دانست و گفت: باید با رعایت بهداشت فردی و عدم تشکیل اجتماعات، زمینه آن فاصله‌گذاری را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، دکترعلی خدادادی در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از کارگاه تولید ماسک و گان توسط جمعیت هلال‌احمر در علی‌بن مهزیار اهوازی اظهار کرد: هلال‌احمر در راستای برنامه‌های متنوعی که از سوی ستاد مرکزی ابلاغ می‌شود، گام‌هایی را در زمینه مقابله با ویروس کرونا برداشته و معاونت‌های مختلف هر کدام وظایفی را بر عهده دارند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان افزود: برای مقابله با این بیماری، برنامه‌های پیشگیرانه‌ای در دستور کار قرار گرفته که یکی از آنها بحث فاصله‌گذاری هوشمند است که عزیزان باید با رعایت بهداشت فردی و دوری‌گزینی و عدم تشکیل اجتماعات، زمینه آن فاصله‌گذاری را فراهم کنند تا موجبات قطع تکثیر ویروس ایجاد شود.
 
وی با اشاره به اینکه اقشار آسیب‌پذیر فراوانی داریم که همچون کادر بهداشت و درمان به طور مستقیم با بیماران مبتلا به کرونا ارتباط دارند اضافه کرد: این افراد جزء اقشار پرخطر به‌شمار می‌آیند از این رو باید از حفاظت فیزیکی لازم برخوردار شوند.
 
دکترخدادادی تصریح کرد: در این راستا نسبت به راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و گان در سراسر استان برای این عزیزان اقدام کردیم که با توجه به شرایط موجود می‌تواند گام مؤثری برای جلوگیری از انتشار ویروس باشد.
 
وی ابراز امیدواری کرد: با جلب مشارکت خیرین بتوانیم این عرصه را گسترش دهیم و گام مهمی در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا و در نهایت شکست این بیماری برداریم
سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *