جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 17 خرداد 1399

بازدید استاندار یزد از پایگاه امدادی هلال‌احمر مهریز/ تقدیر از خدمات امدادگران و فعالیت‌های عام‌المنفعه جمعیت

استاندار یزد، فرماندار و امام جمعه مهریز و مسئولان هلال احمر استان و شهرستان از پایگاه امداد و نجات زین الدین مهریز بازدید و افطار را مهمان امدادگران و نجاتگران هلال احمر بودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر طالبی استاندار یزد در این مراسم با تقدیر از ایثار و از خودگذشتگی امدادگران و نجاتگران هلال احمر گفت: کار شما امدادگران و داوطلبان هلال احمر  بسیار مقدس و ارزشمند بوده و سختی های خود را دارد. شما با کمترین امکانات، با عشق و علاقه و در شرایط سخت به مردم خدمت می‌کنید.

استاندار یزد افزود: هر جا حادثه ای رخ می دهد و صحبت از کار و تلاش است هلال احمری ها در آن جا حضور دارند و با دستان گرم و پرتوان خود جان دوباره به آسیب دیده گان می دهند و این مهم از شاخصه های اعضای هلال احمر است.

وی با بیان اینکه اعتماد مردمی نسبت به هلال احمر نتیجه تلاش و کوشش‌های امدادگران و داوطلبان این جمعیت است، تاکید کرد: امیدواریم مسئله جذب و استخدام که دغدغه همه نیروهای جوان است، با پیگیری های مسئولان استانی برطرف شود.

در این جلسه استاندار با اهدای هدیه ای از زحمات امدادگران و نجاتگران حاضر در پایگاه به پاس زحمات و فعالیت‌هایشان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، دکتر حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گزارشی از فعالیتهای هلال احمر استان و پایگاه های امداد و نجات جاده ای بخصوص شهرستان مهریز ارائه کرد.

لازم به ذکر است در این برنامه استاندار یزد، امام جمعه و فرماندار مهریز، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، مدیرعامل و معاون امداد و نجات هلال احمر استان و دیگر مسئولین استان و شهرستان حضور داشتند و برپایی نماز جماعت در فضای معنوی و صمیمی به امامت حجت السلام والمسلین محی الدینی امام جمعه مهریز اقامه شد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *