جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 17 خرداد 1399

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست جدید هلال‌احمر قم

در مراسمی با حضور معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت، بهرامی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم معرفی و از خدمات 6 ساله گل فشان تجلیل شد.

به گزارش روابط  عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در مراسمی با حضور دکتر مرادیان معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت، سرمست استاندار و برخی مدیران استانی محمدرضا بهرامی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان قم معرفی و از خدمات 6 ساله دکتر محمدگل فشان تجلیل شد.

استاندار قم در این مراسم، فعالیت در جمعیت هلال احمر را مقدس خواند و گفت: کارکردن در چنین مجموعه‌ای فراتر از هر قوم و قبیله‌ای است که هیچ مرزبندی این فعالیت را محدود نمی‌کند.

سرمست، با اشاره به موقعیت استراتژیک قم در کشور و حضور 20 میلیون زائر به صورت سالانه در این شهر از مسئولان درسطح ملی خواست نگاه ویژه ای به این استان داشته باشند.

دکتر مرادیان نیز در این مراسم، نظم و برنامه در سایه همدلی را از ویژگی‌های جمعیت هلال احمر استان قم دانست که سبب الگو شدن این جمعیت در کشور شده است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور بر کم کردن هزینه‌های پرسنلی و رویکرد برنامه‌های خدماتی جمعیت گفت: ۸۰ درصد هزینه‌ها باید صرف خدمات به مردم و جامعه شود و 20 درصد مصرف مخارج نیرو، اما این رقم در چهار سال گذشته ۶۰ به ۴۰ بوده که باید مدیریت شود.

کلمات کلیدی
زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *