ساخت پایگاه امداد و نجات بین شهری «چاهداشی» در استان خراسان جنوبی/مشارکت خیر نیکوکار در ساخت پایگاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی،از ساخت پایگاه امداد و نجات بین شهری چاهداشی در زمینی به مساحت 3 هزار و ۸۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۵۰ متر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر،محمد رضا رضایی از پیشرفت 40 درصدی پروژه خبر داد و افزود: امید است بتوانیم این پروژه را در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسانیم.

وی اعتبار هزینه شده برای ساخت این پروژه را 340 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: از این میزان ۱۲۰ میلیون تومان توسط خیر نیکوکار تامین شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پایان کار پایگاه امداد و نجات بین شهری چاهداشی نیازمند 7۰۰ میلیون تومان اعتبار است که همکاری فرمانداری شهرستان، دیگر دستگاه های متولی و خیرین را می طلبد.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی چاهداشی در ساختمانی اجاره ای مستقر هستند، گفت: در حال حاضر سه پایگاه امدادی در نهبندان فعال بوده و مجوز احداث دو پایگاه جدید برای این شهرستان اخذ شده است.

از دست دادن پدر و خواهر انگیزه خیر نیکو کار برای مشارکت در ساخت پایگاه امدادی  

این خیر نیکوکار هدفش را خدمت به خلق عنوان کرد و افزود: نهبندان از جمله شهرستان های محروم بوده که در زیرساخت های امدادی هم دارای عقب ماندگی هایی است.

امیر مالدار گفت: پدرم سال ۸۲ در صحنه تصادف در یکی محورهای مواصلاتی کشور جان خود را از دست داد و خواهر پنج ساله ام در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.

وی با بیان اینکه ایجاد این چنین پایگاه هایی باعث افزایش سرعت عملکرد نیروهای امدادی در صحنه حوادث می شود، افزود: امیدوارم با مشارکت در ایجاد این پایگاه بتوانم خدمتی کوچک به مردم ارائه کنم.

مالدار با بیان اینکه امیدوارم اینچنین حوادثی برای هیچ خانواده ای رخ ندهد، گفت: حتی اگر ایجاد این پایگاه باعث نجات جان یک نفر هم شود، اجر و ثواب بالایی خواهد داشت.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *