امروز پنج شنبه  ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

شیراز میزبان دوازدهمین همایش مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان‌ها و سازمان‌ها

مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از برگزاری دوازدهمین همایش مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان‌ها و سازمان‌ها در استان فارس و به میزبانی شیراز، هفتم و هشتم خردادماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه این جمعیت در حاشیه سفر به شیراز به منظور برنامه ریزی برای برگزاری دوازدهمین گردهمایی مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه دراستان‌ها و سازمان‌های تابعه در جوار بارگاه ملکوتی آستان مقدس حضرت احمد بن موسی الکاظم(ع) گفت: این گردهمایی سالانه با هدف تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی حوزه نمایندگی ولی فقیه برگزار می‌شود که امسال بررسی راهکارهای موثر به منظور حرکت در مسیر امیدآفرینی و تقویت روحیه مسئولیت پذیری محور اصلی این همایش است.

عبدالمجید معزی افزود: در مراسم افتتاحیه این گردهمایی که روز یکشنبه 7 خردادماه برگزار می‌شود، حاضرین از بیانات نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر، دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر و آیت‌الله لطف‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز بهره مند می‌شوند.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از برگزاری دوازدهمین گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در شهر شیراز تصریح کرد: اینگونه همایش‌ها زمینه‌ای برای هم اندیشی و دستیابی به خرد جمعی است و در واقع می‌توان از این طریق به تبادل تجربیات و نقطه نظرات پرداخت.

مشاور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر فراهم آمدن فرصت دیدار و گفت و گوی چهره به چهره با مسئولین دفاتر استانی از طریق این گردهمایی را مغتنم برشمرد و افزود: به همین سبب می‌توان از نزدیک و به سهولت در جریان مشکلات و کمبودهای استان‌ها قرار گرفت.

عبدالمجید معزی ادامه داد: دوازدهمین گردهمایی مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان‌ها و سازمانهای تابعه در مراسم اختتامیه خود در روز دوشنبه 8 خردادماه، میزبان دکتر یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمرخواهد بود.

به گفته وی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدهاشم حسینی المدنی، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و حجت الاسلام محمودرضا ذکاوت، دبیر برگزاری مسابقات قرآن جمعیت هلال احمر نیز مدعوین ویژه این همایش دو روزه اند.

مشاهده ۲۷۶
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۲- ۰۰:۲۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه