امروز پنج شنبه  ۳۰ شهريور ۱۴۰۲

ثبت ایده

 

با سلام و احترام 

صلیب سرخ و هلال احمر بزرگترین شبکه بشردوستانه غیر سیاسی و امدادرسان جهانی محسوب می‌شود. نام جمعیت می‌تواند برای افراد مختلف جامعه تداعی کننده خدمات عام‌المنفعه و بشردوستانه باشد. عده‌ای آن را سازمان پیشرو و پاسخگو در خدمات امداد و نجات، بعضی تامین‌کننده داروهای خاص و گروهی هم ارائه دهنده خدمات توانبخشی و عده‌ای دیگر آن را سازمانی داوطلبانه و حمایتی می‌شناسند.

اما اصول هفتگانه جمعیت که منشا پیدایش خوبی‌ها و مهرورزی‌های بیشماری با هدف تسکین آلام بشری و خدمات انسان‌دوستانه است نشان دهنده ماهیت عملکرد جمعیت هلال احمر است. بی شک در جای جای این کشور پهناور، مهرورزی آنان که نشان سرخ بر سینه دارند در خاطر همگان ثبت و ماندگار شده است. اما ثبت انچه مهر است و همدلی همواره جزو مسِئولیت ها و اهداف ما در جمعیت هلال احمر است و در این مسیر از هر ایده خلاقانه و فکر تازه استقبال می کنیم.

لذا بدین وسیله از شما دعوت می کنیم تا اگر طرح یا ایده ای برای  ثبت و معرفی خدمات و  اعضای پرافتخار جمعیت هلال احمر در هفته هلال 1402 دارید با ما در میان بگذارید. بی شک هر ایده ای که به مرحله عملیاتی شدن برسد حق صاحب ایده محفوظ خواهد بود.