امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

انتصاب پژمان عاطفی‌منش به سرپرستی اداره کل رفاه و امورعمومی

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره کل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر پس از ارائه گزارشی از حجم کار سنگین در حوزه ماموریت خود، دکتر پژمان عاطفی منش را به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی سرابی آسیابر معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلالاحمر کشور با توجه به حجم کار زیاد و انتظارات همکاران از این اداره کل گفت: با توجه به تجربیات و مدیریت جناب آقای دکتر عاطفی‌منش در مدیریت رفاه و امور پشتیبانی دانشگاه،مدیریت بیمارستان، معاون اداری و مالی دانشکده فناوری‌های نوین و ... انتظار میرود که حضور ایشان در این بخش باعث سرعت بخشیدن به روند کاری بیشتر گردد، به نحوی که سرعت کارها و فرآیند انجام کار در این بخش بر مبنای علمی و قانونی مورد انتظار و مسوولین جمعیت قرار گیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: پس از حضور ایشان انتظار میرود کارکنان جمعیت هلالاحمر در ستاد و کل کشور از خدمات رفاهی از جمله زائرسراها، تجهیزات و رفاه مناسب بهره‌مند گردند، هرچند که انتظار می‌رود سایر مدیران هم با همراهی ایشان این انتظارات را محقق نمایند.

در ادامه جلسه این معارفه، دکتر عاطفیمنش، از شروع خدمت در جمعیت هلالاحمر ابراز خشنودی کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با انجام صحیح کارها و برمبنای قانون و ارائه خدمات متنوع در قطار در حال حرکت جمعیت اثرگذار باشیم و با همان سرعتی که ریاست جمعیت امور را انجام می‌دهند هم بتوانیم پا به پای ایشان حرکت نماییم.

 

تصاویر

0
/
۱۴۰۱/۰۷/۰۲- ۱۳:۵۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است