امروز پنج شنبه  ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

امدادرسانی به ۲۰ نفر در سیل جیرفت/ پیکر ۳ مفقودی در سیل پیدا شد

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از وقوع سیل و آبگرفتگی در شهرستان جیرفت استان کرمان و فوت 3 نفر بر اثر این حادثه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان گفت: بر اثر وقوع سیل و آبگرفتگی در استان کرمان - شهرستان جیرفت 41 نیروی امدادی در قالب 8 تیم امدادونجات از مرکز استان و شهرستان‌های جیرفت، عنبرآباد، کرمان، ماهان به منطقه حادثه دیده اعزام و به 20 نفر امدادرسانی کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه امدادگران در 6 روستا در حال امدادرسانی هستند افزود: 8 تیم اعزامی‌ به این مناطق تاکنون اقدام به تخلیه آب از ۴ واحد منزل مسکونی کرده اند که 4 دستگاه خودروی کمکدار، یک دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه خودروی نجات در این عملیات مورد استفاده قرار گرفته است.

فلاح در ادامه افزود: متاسفانه این سیلات تاکنون 3 جانباخته داشته  و دقایقی پیش سومین پیگر مفقود حادثه سیل شهرستان جیرفت در رودخانه روستای آبگرم بخش بلوک توسط نیروهای هلال احمر پیدا شد.

وی با اشاره به اینکه ارزیابی روستاها توسط نیروهای هلال احمر در جیرفت در حال انجام است، افزود: عملیات امدادرسانی و تخلیه آب منازل و معابر آغاز شده است.

کلیدواژه‌ها:

مشاهده ۶۵۷
/
۱۴۰۲/۰۱/۰۹- ۱۰:۳۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه