امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

توسعه ظرفیت خدمات‌‌دهی درمانگاه وحید دستجردی در پیشوا

در بازدید مشاور رئیس هلال‌احمر، رئیس حوزه ریاست و مدیرعامل هلال‌احمر استان تهران از درمانگاه هلال‌احمر در شهرستان پیشوا که به یاد مرحوم دکتر سیف اله وحید دستجردی، رئیس فقید هلال‌احمر فعالیت می‌کند، بر توسعه خدمات‌دهی این درمانگاه با حضور داوطلبانه پزشکان متخصص تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر-  تهران؛  روز گذشته مرضیه وحید دستجردی، مشاور رئیس هلال احمر و فرزند رئیس اسبق جمعیت هلال احمر با همراهی راضیه عالیشوندی رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر، فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، جمعی از مسئولین مجموعه و همچنین تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا از مجموعه درمانگاه و شعبه هلال احمر در شهرستان پیشوا که سالها پیش با حمایت دکتر سیف اله وحید دستجردی تاسیس شده، بازدید کردند.

مرضیه وحید دستجردی مشاور رئیس جمعیت که پزشک متخصص زنان و زایمان نیز هست، در خصوص حضور ماهانه دردرمانگاه هلال احمر استان تهران در شهرستان پیشوا به صورت داوطلبانه برای ویزیت رایگان بیماران نیازمند اعلام آمادگی کرد و برتوسعه ظرفیت خدمات‌دهی با مشارکت پزشکان متخصص بیشتری در این درمانگاه در راستای افزایش تعداد خدمات قابل ارائه به هموطنان شهرستان پیشوا و حتی اطراف آن تأکید کرد.

ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا نیز با حضور در این بازدید، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت های بهداشتی درمانی این شهرستان، از تاثیر فعالیت درمانگاه دکتر وحید دستجردی در افزایش سطح خدمت رسانی به مردم شهرستان تشکر و برای حمایت بیش از پیش برای توسعه و تقویت خدمات درمانگاه هلال احمر شهرستان پیشوا اعلام آمادگی کرد.

شایان ذکر است که درمانگاه دکتر وحید دستجردی هلال احمر شهرستان پیشوا در خیابانی که به یاد رئیس فقید جمعیت هلال نامگذاری شده است، سال هاست به ارائه خدماتی در حوزه‌های دندانپزشکی، فیزیوتراپی و... به مردم این شهرستان می‌پردازد.

تصاویر

مشاهده ۲۷۴
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۸- ۱۱:۴۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه