امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

آئین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر ، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، اعضای هیات مدیره جمعیت هلال احمر، جمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی، کارکنان، اعضاء و داوطلبان هلال احمر برگزار شد.

به پایگاه اطلاع رسانی  جمعیت هلال احمر_ سیستان و بلوچستان؛ در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر و معاون سیاسی و اجتماعی استاندار از زحمات علیرضا میربهاء الدین تقدیر و طی حکمی سیدمحمد مهدی سجادی از سوی رییس جمعیت هلال احمر به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان معرفی شد.

یعقوب سلیمانی در این آئین گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد خدمتگذار توانسته به خانواده بزرگ خود در ارائه خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و امداد و نجات گام های بلندی بردارد، که این نشان از همدلی بسیار زیاد در جهت ارائه خدمات گسترده است وامروز این گام های بلند سبب شده تا تسکین آلام بشری روند پرشتاب‌تری بر خود گیرد.

وی  بر تلاش و همکاری مضاعف جمعیت هلال احمر تاکید کرد و افزود: جمعیت هلال احمر در تلاش است تا جایگاه شایسته خود رانشان دهد تا خدمات و زحمات این نهاد مردمی، در جامعه بیشتر دیده و شنیده شود.

در این جلسه علیرضا میربهاء الدین مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های جمعیت هلال احمر در زمان تصدی عنوان کرد: بنده در دوران مسئولیتم سعی کردم آنچه در توانم هست به منصه ظهور برسانم که امیدوارم تمامی این فعالیت ها مثمرثمر واقع شده باشد و مورد رضای خداوند متعال قرار گیرد.

در ادامه سید محمدمهدی سجادی سرپرست جمعیت هلال حمر سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه  از ایجاد توفیق بابت فعالیت درجمعیت هلال احمر این استان و حسن اعتماد رییس جمعیت هلال احمر ابراز خرسندی کرد و  گفت: در جمعیت هلال احمر سعی می‌کنیم متوجه ویژه ای به شایسته سالاری و شایسته گزینی داشته باشیم و در ترویج روحیه نشاط و کار جهادی گام های موثری برداریم.

سید محمد مهدی سجادی با اشاره به افزایش اعتماد و حفظ سرمایه اجتماعی هلال احمر عنوان کرد: با توسعه و تقویت شبکه امداد ونجات میتوانیم در کاهش  خسارت حوادث غیرمترقبه طبیعی و انسان‌ساخت اثر بخش باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا اقدامات خوبی تا به امروز انجام شده است و سعی خواهیم کرد در ادامه راه در فضایی همراه باآرامش و همکاری همه همکاران و بهره مندی از همه ظرفیت ها ادامه مسیر دهیم و همچنین فرصت های جدیدی را هم ایجاد کنیم.

تصاویر

مشاهده ۱۵۵۹
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۸- ۱۵:۴۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه