امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

سفر یک روزه دبیرکل جمعیت هلال احمر به سیستان و بلوچستان

دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر یک‌ روزه به سیستان و بلوچستان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی   جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر با همراهی سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و مدیرکل مجامع و  هماهنگی امور استان‌ها به سیستان و بلوچستان سفر کرد.

در آیین تکریم و معارفه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان، اعضای هیات مدیره، مسئولین دستگاه‌های اجرایی ، کارکنان، اعضاء و داوطلبان هلال احمر از خدمات علیرضا میربهاء الدین تقدیر و سیدمحمدمهدی سجادی بعنوان سرپرست جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان معرفی شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز ضمن دیدار با سردار کرمی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر و اعضای شورای معاونین از نزدیک پیرامون توسعه، تجهیز و حمایت های همه جانبه از جمعیت هلال احمر بعنوان بزرگترین نهاد مردمی‌گفتگو کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در این سفر نشست صمیمی‌ با کارکنان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان داشت و برگزاری این جلسه را از مهمترین برنامه‌های سفر خود به این استان عنوان کرد.

وی در پایان این سفر از پایگاه و انبار های امدادی جمعیت هلال احمر استان بازدید کرد و هدف از این بازدید را تقویت هرچه بیشتر و بهتر امدادی رسانی و ارائه خدمات به آسیب دیدگان عنوان کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر نیز در این بازدید گزارشی از وضعیت انبارها، تجهیزات امدادی و میزان آمادگی هلال احمر سیستان وبلوچستان هنگام وقوع حوادث ارائه کرد.

مشاهده ۴۱۰
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۸- ۲۰:۳۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه