امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

در راه ماندن ۱۰ گردشگر در آبشار لوه گالیکش/ گردشگران به منطقه امن انتقال داده شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از در راه ماندن ۱۰ نفر در منطقه کوهستانی آبشار لوه گالیکش خبر داد و گفت: گردشگران به سلامت به محل امن انتقال داده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر گلستان؛ قاسم غریب آبادی با اعلام این خبر گفت: ساعت ۱۴:۲۸ امروز پنجشنبه ۱۸ خرداد، در راه ماندن ۱۰ نفر در منطقه آبشار لوه از سوی نیروهای مردمی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان (EOC) گزارش شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: ۲ تیم از امدادگران پایگاه های امدادونجات سه راهی و تنگراه شهرستان های مینودشت وگالیکش برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: امدادگران پس از رسیدن به منطقه صعب العبور مورد نظر، در راه ماندگان را که گردشگرانی از استان خراسان رضوی بودند و به دلیل مه و بارش باران قادر به بازگشت نبودند، به سلامت به محل امن انتقال دادند.

غریب آبادی در پایان از مردم تقاضا کرد به هشدارها و پیش بینی های هواشناسی توجه کنند و در شرایط نامساعد جوی بدون آگاهی های لازم و تجهیزات مورد نیاز از عزیمت به مناطق کوهستانی که عبور و مرور آنها با مشکل مواجه خواهد شد، خودداری کنند.

مشاهده ۵۶۷
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۸- ۲۱:۱۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه